מחולל דוחות אוטומטי לניהול השקעות

תוכן עניינים

מחולל דוחות אוטומטי לניהול השקעות

דוחות השקעות המכונים גם דוחות כספיים הם מרכיב משמעותי להצלחתו של המשקיע. ישנם דוחות המופקים אחת לרבעון וכוללים מידע עסקי כמו: הכנסות החברה, מכירות, גידול ברווחים, דוחות תזרים מזומנים, הפסדים ועוד וישנם דוחות המופקים על פי דרישה. לרוב, חברות הנסחרות בבורסה וכן חברות השקעה המנהלות פלטפורמות השקעה נעזרות במחולל דוחות המאפשר להן לעקוב אחר ההשקעות בזמן אמת ולשלוח דוחות המותאמים לקהל המשקיעים על פי דרישה או במופעים קבועים, כך שבעלי המניות יכולים להעריך כיצד לפעול – האם לסחור במניות או לשמור על המצב הקיים.

מהו מחולל הדוחות?

מחולל דוחות אוטומטיים NPrinting הוא תוסף המחובר למערכת הבינה העסקית Qlik שבאמצעותו ניתן לדוור דוחות עסקיים על פי דרישה או על פי מופעי זמן קבועים ולסייע למשתמשי המערכת, חברי הארגון ומשקיעים, לעקוב בקלות אחר נתוני ההשקעה ולהחליט החלטות על סמך מידע מנותח המוצג הן בתצורה טבלאית והן בתצורה של תרשימים ואינפו-גרפיקות מתקדמות לדוגמה: הצגת מגמות באמצעות גרפים צפים, שימוש במפות חום ועוד.

מנגנון אבטחה מתקדם התומך בהפצת דוחות מרוכזת.

הודות למנגנון אבטחה מתקדם, ניתן להפיץ דוחות הן באמצעות הודעה לתיבת הדואר האלקטרוני והן באמצעות מסרון לטלפון הנייד על פי דרישה ובהתאמה להגדרות האבטחה של קהל היעד – בדרך זו ניתן להבטיח כי הדוחות המתאימים יוצגו לאנשים הנכונים בתבנית הדרושה להם.

כיצד  מחולל הדוחות מסייע לניהול ההשקעות?

תוכנת מחולל דוחות אוטומטיים NPrinting מאפשרת לתזמן דוחות כלליים ולדוור אותם לרשימות תפוצה רחבות או לחילופין להפיק דוחות בהתאמה פרטנית לדרישות ולהגדרות המשתמש ולהפיץ אותם לקהל יעד מותאם. ניתן ליצור דוחות באמצעות "גרירת נתונים" אל מחולל הדוחות ממערכת Qlik Sense ולהמחיש נתונים באמצעות אינפו-גרפיקות רבות המקלות על קריאת המידע. נוסף לכך קהל המשקיעים יוכל להפיק דוחות על פי דרישה מספריית הדוחות ולצפות רק בנתונים מנותחים ונכונים לזמן אמת בהתאמה להגדרות האבטחה שלו.

ממשק לשירות עצמי המאפשר למשקיעים להפיק דוחות ולנהל את תיק ההשקעות.

מחולל דוחות אוטומטיים NPrinting כולל ממשק להפקת דוחות "בשירות עצמי" (Self Service) המאפשר למשתמש ליצור דוחות, לשנות את השדות המוצגים ולסנן נתונים, בשלב הבא מחולל הדוחות אוסף, מעבד, מנתח את הנתונים ומייצר את הדוח עבור המשתמש. למעשה, כל משתמש בעל גישה לממשק הדוחות, יכול להדיר באילו דוחות הוא רוצה לצפות ומתי לקבל אותם, נוסף לכך הוא יכול לבחור כיצד תיראה תצוגת הדוח – היכן יופיעו השדות, באיזה סדר ואילו נתונים לכלול בדוח, כדי שיוכל לעקוב בקלות רבה יותר אחר השקעותיו.

דוחות למספר משקיעים במקביל ובהתאמה להגדרות המשתמש.

מחולל דוחות אוטומטיים NPrinting מאפשר לחברות השקעות, חברות פיננסיות ולבנקים להפיק ולהפיץ דוחות למגוון נמענים, אשר כוללים מידע מסונן, שהותאם באופן פרטני להגדרות המשתמש. בדרך זו ניתן לתזמן ולהצפין דוחות להפצה מאובטחת במגוון ערוצים: דואר אלקטרוני, העברת קובצים בממשקים אינטרנטיים ועוד.

כתבות נוספות במגזין

היכרות עם 5 השלבים של צמיחה עסקית

בתור בעלי עסקים אתם מוכרחים לחשוב תמיד לטווח הארוך. עם כל הכבוד ליעדים מיידיים, המטרה המתמשכת שלכם היא לצמוח, להתפתח, לגדול ולהתקדם. אחד ההיבטים החשובים

מה עושים חברי דירקטוריון?

בכל חברה פרטית גדולה ומוכרת ישנם חברי דירקטוריון שנמצאים בראש הפירמידה. אך האם יצא לכם לשאול את עצמכם מה באמת הם עושים? למראית עין יכול

הלוואה עד 70,000 ש”ח לכל מטרה

 אי-עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל

דילוג לתוכן