מהם היתרונות של כרטיס אשראי ויזה?

תוכן עניינים

מהם היתרונות של כרטיס אשראי ויזה?

כרטיס אשראי ויזה הוא כרטיס חוץ בנקאי. לכולנו יש כמה כרטיסי אשראי, בואו נאמר את האמת. אפשר לחלק את הכרטיסים שלנו לשני סוגים: כרטיסים בנקאיים וכרטיסים חוץ בנקאיים. היתרון של כרטיס חוץ בנקאי מגיע לידי ביטוי במגוון תחומים, מהם היתרונות של כרטיס אשראי ויזה?

מסגרת נוספת – אחד היתרונות הבולטים של כרטיס חוץ בנקאי הוא שיש לכם עוד מסגרת אשראי. במילים אחרות, מרווח נשימה פיננסי. אין מצב בו תישארו ללא אפשרות לשלם עבור מה שרכשתם, כולנו יודעים כמה לא נעים זה כאשר הכרטיס לא עובר, אבל זה הרבה יותר לא נעים אם זה הכרטיס היחיד שיש לכם.

הטבות – לא כל כרטיס מקנה לכם הטבות, חשוב להדגיש את זה. כרטיס ויזה, או כרטיס מועדון לקוחות מסוג כזה או אחר יקנה לכם המון הטבות, לרוב מדובר על כרטיסים חוץ בנקאיים. מה זה אומר הטבות? תוכלו להיכנס לאפליקציה ולראות בדיוק אילו הטבות מגיעות לכם ואיפה. בדרך כלל מדובר על הנחות בקניית מזון בחוץ, בביגוד, ישנם שוברים שונים להצגות, מופעים, רכישות. מגוון ההטבות רחב מאוד, וחבל שלא להשתמש במה שהכרטיס מציע לכם.

גמישות – אם תחרגו מהמסגרת הבנקאית שלכם, החשבון שלכם עלול להיחסם על ידי הבנק. כרטיס חוץ בנקאי נותן לכם את האפשרות להמשיך להשתמש בכרטיס גם אם אתם נמצאים בתקופה קשה. ישנן אפשרויות שונות שהחברה מציעה לכם כדי להתגבר על התקופה הזאת, כמו פריסת החיוב לתשלומים, או העברה של חלק מהסכום לחודשים הבאים.

טכנולוגיה – בעוד שהבנקים נותנים לנו אפשרויות תשלום שונות, הגופים החוץ בנקאיים מקדמים אותנו טכנולוגית. מעכשיו אין צורך להסתובב עם הארנק בכיס כל היום, תוכלו להנות מארנק דיגיטלי. מחזיקי כרטיס ויזה יכולים להוריד את האפליקציה, לעבור את תהליך ההרשמה ולהזין את פרטי האשראי שהם רוצים, ומעכשיו אתם לא צריכים לגהץ את האשראי יותר. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להגיע אל החנות, לפתוח את נעילת הטלפון ולהצמיד את הטלפון המסוף והתשלום עובר באותו הרגע. כמובן, אתם זכאים לאותן נקודות צבירה כמו בכל רכישה רגילה.

הלוואות מהירות – כן, הלוואות הן לא המצאה של הגופים החוץ בנקאיים, אבל גופים אלו הפכו את הדבר להרבה יותר פשוט. בעוד שתהליך בקשת ההלוואה בבנקים לוקח זמן, חברות חוץ בנקאיות יאפשרו לכם הלוואות מהירות ללא צורך בערבים. אתם לא חייבים כרטיס ויזה כדי לקבל את ההלוואה, אבל מי שיש ברשותו כרטיס ויזה יקבל את ההלוואה באופן מהיר יותר, כיוון שתהליך אישור ההלוואה מתקצר.

לסיכום לא חייב להחזיק רק בכרטיס בנקאי. כרטיס חוץ בנקאי נותן לנו מגוון אפשרויות רחב יותר, הטבות שונות, גמישות ואוויר לנשימה. אז אם אתם רוצים להתחיל לקבל הטבות, דרשו כרטיס ויזה, ומיד תוכלו להנות מעולם חדש מלא בהטבות

כתבות נוספות במגזין

היכרות עם 5 השלבים של צמיחה עסקית

בתור בעלי עסקים אתם מוכרחים לחשוב תמיד לטווח הארוך. עם כל הכבוד ליעדים מיידיים, המטרה המתמשכת שלכם היא לצמוח, להתפתח, לגדול ולהתקדם. אחד ההיבטים החשובים

מה עושים חברי דירקטוריון?

בכל חברה פרטית גדולה ומוכרת ישנם חברי דירקטוריון שנמצאים בראש הפירמידה. אך האם יצא לכם לשאול את עצמכם מה באמת הם עושים? למראית עין יכול

הלוואה עד 70,000 ש”ח לכל מטרה

 אי-עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל

דילוג לתוכן